Yahoo Web Search

1. 1 day ago · Srpski reprezentativac Lazar Samardžić postigao je debitantski gol za Atalantu, i to na sjajan način u 90. minutu, i time spasao Boginju poraza od Bolonje na gostovanju u meču šestog kola Serije A - 1:1. Činilo se da će Boginja pretrpeti novi poraz, četvrti u dosadašnjoj sezoni, ali se onda ukazao Samardžić i golčinom izvojevao bod.

2. 1 day ago · Like many other academic professional societies, the American Statistical Association (ASA) uses the title of Fellow of the American Statistical Association as its highest honorary grade of membership.

3. 1 day ago · Srpski fudbaler Lazar Samadržić doneo je golom u 90. minutu bod Atalanti na gostovanju u Bolonji (1:1) u meču šestog kola Serije A. Santijago Kastro je u 46. minutu doveo domaćina u vuđstvo, ali je Bolonja u 52. minutu ostala sa desetoricom pošto je Džon Lukumi dobio direktan crveni karton. Rezervista Alatante Samardžić, koji je u ...

4. 1 day ago · Golčina Lazara Samarždića spasila Atalantu protiv Bolonje. Kakva završnica u Bolonji! Domaća ekipa je vodilo celo drugo poluvreme, imala igrača manje i sjajno se branila, ali je navijače na stadionu "Renato Del Ara" rastužio srpski reprezentativac, Lazar Samardžić, koji je u 90. minutu sa 25 metara matirao Lukaša Skorupskog za ...

5. 1 day ago · Lazar Sidelsky: südafrikanischer Rechtsanwalt 90 17. Mai Robert Stämpfli: Schweizer Physiologie und Membranforscher 87 17. Mai Paul Swiridoff: deutscher Fotograf 88 17. Mai Little Johnny Taylor: US-amerikanischer Blues- und Soul-Sänger 59 18. Mai Emmy Dörfel: deutsche Krankenschwester und Holocaust-Überlebende 18. Mai Heinz-Jürgen Prangenberg

6. 1 day ago · Prvi put u istoriji su Bolonja i Atalanta dočekali međusobni orkšaj kao učesnici Lige šampiona. U malom derbiju dva hita prethodne sezone, konačnu presudu je ispisao Lazara Samardžić! Srpski reprezentativac je fantastičnim golom u 90. minutu spasao Atalantu već viđenog poraza na Dal’Ari i doneo joj bod.

7. 3 hours ago · Född 3 augusti, 2002 - Marina är ogift och skriven i lägenhet på Kvillepiren 12. Marina har inga bolagsengagemang. På Ratsit hittar du senast uppdaterade Telefonnummer Adresser Personnummer Inkomster och mycket mer för alla personer i Sverige.