1. 1 day ago · Beverly Hills Cop: Axel F. Netflix / Don Simpson/Jerry Bruckheimer Films. Mark Molloy (director); Will Beall, Tom Gormican, Kevin Etten (screenplay); Eddie Murphy, Joseph Gordon-Levitt, Taylour Paige, Judge Reinhold, John Ashton, Paul Reiser, Bronson Pinchot, Kevin Bacon. [104] The Secret Art of Human Flight.

2. en.wikipedia.org › wiki › 2024_in_film2024 in film - Wikipedia

1 day ago · 2024 in film is an overview of events, including award ceremonies, festivals, a list of country- and genre-specific lists of films, and notable deaths.Columbia Pictures and Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) celebrated their 100th anniversaries; Toei Company will celebrate its 75th anniversary; DreamWorks Pictures and DreamWorks Animation will celebrate their 30th anniversary; The first Mickey Mouse ...

3. 1 day ago · Diese Liste von Jazz- und Improvisationsmusikerinnen enthält bekannte Musikerinnen des Jazz und der Improvisationsmusik

4. 1 day ago · Premožiteľa nespoznal ani v šlágri kola. ŠPORT.sk • TASR • 29. sep 2024 o 20:51. Hokejisti Prešova zdolali v nedeľnom šlágri 4. kola Tipos SHL Považskú Bystricu 4:3 po predĺžení. Naďalej tak v súťaži nepoznajú trpkosť prehry, hoci prvýkrát nezabodovali naplno. Víťazný gól dal v 63. minúte Jakub Suja.

5. 1 day ago · ŠPORT.sk • TASR • 29. sep 2024 o 19:06. Futbalisti Olympique Lyon vyhrali v nedeľňajšom stretnutí 6. kola francúzskej Ligue 1 na pôde FC Toulouse 2:1. Víťazný gól hostí strelil vo štvrtej minúte nadstaveného času Malick Fofana. Hráči Stade Reims uspeli na trávniku posledného Angers 3:1 a posunuli sa v tabuľke na ...