Yahoo Web Search

1. 23 hours ago · Sekretarz zarządu PO w województwie lubelskim Piotr Sawicki wzywa minister zdrowia do dymisji. Poszło o wypowiedź Izabeli Leszczyny na temat płacenia składki zdrowotnej przez przedsiębiorców.

2. 23 hours ago · Visioni come questa sono ciò che mi ha ispirato a diventare astronomo", afferma entusiasta Marcin Sawicki, uno degli studiosi coinvolti. Insomma, il telescopio James Webb continua sempre a stupire.

3. 23 hours ago · Columbus odrabia straty. Zysku jeszcze nie widać. Columbus Energy ponownie odnotował stratę rok do roku. Wyniosła ona jednak w pierwszym półroczu mniej niż rok wcześniej bo 17,2 mln zł. Rok wcześniej było to 41 mln zł. Zarząd spółki podkreśla, że ponownie wróciła ona na ścieżkę wzrostu. Publikacja: 30.09.2024 21:32.

4. 23 hours ago · Mentor Opportunity for Career Internships at Watchung Hills Regional High School

5. 23 hours ago · Gośćmi wtorkowych "Sygnałów dnia" będą: o godz. 7.15 Barbara Nowacka, minister edukacji, a o godz. 8.15 Marek Sawicki, poseł PSL.

6. 23 hours ago · Pechowa przegrana Warmii z Olimpią w IV Lidze. Bardzo często końcowy wynik w meczach piłkarskich nie pokazuje prawdziwego obrazu rywalizacji. Doskonałym przykładem sobotnia porażka u siebie grajewskiej Warmii z Olimpią Zambrów. W meczu do 90minuty utrzymywał się remis, który oddawał walkę na boisku. Tymczasem w ostatniej minucie ...

7. 23 hours ago · Inflacja jest najwyższa w 2024 roku. Ekonomiści alarmują: Będzie tylko gorzej. Inflacja w Polsce rośnie i bije rekord. Zgodnie z danymi GUS nie było jeszcze tak źle w 2024 roku. Eksperci tłumaczą, co powoduje wzrost, a także kiedy możemy spodziewać się końca drożyzny w sklepach i obniżki stóp procentowych.