Yahoo Web Search

1. 5 days ago · Tallinna Kalevi ründaja Ats Purje rääkis pärast Kadrioru staadionil FC Floralt saadud 2:3 kaotust, et neil tekkis harjumatult palju võimalusi, aga viigiväravani lõpuks ei jõutud. Kalev kaotas avapoolaja 1:3, Purje lõi teise poolaja alguses 2:3, aga viigiväravani ei jõudnud, kuigi võimalusi oli.

2. 5 days ago · Ats Purje lõi teise poolaja alguses Kalevi eest ühe värava tagasi, aga sellest ei piisanud ja Flora võitis lõpuks 3:2. Paide kaotas samal ajal kodus Levadiale 0:1, kui mängu ainsa värava lõi teise poolaja alguses Richie Musaba. Paide peatreener Ivan Stojkovic sai hooaja neljanda kollase kaardi, millega kaasneb juhendamiskeeld ...

3. May 21, 2024 · Kalev asus Levadia vastu 15. minutil Ats Purje väravast juhtima ja võitis avapoolaja 1:0. Kohe teise poolaja avaminutitel kandis Levadia surve vilja ning Mark Oliver Roosnupp suutis viigistada. Veerand tundi enne kohtumise lõppu viis Marek Kaljumäe külalised uuesti ette, ent ka seda edu ei suutnud Kalev hoida.

4. 5 days ago · minutil vähendas vahe 2:3 peale Ats Purje. Aga mängu viimaseks väravaks see jäigi. Tõsi, Flora pigem pääses – näiteks kümmekond minutit enne lõppu põrutas Purje veel palli latti.

5. May 12, 2024 · Tallinna Kalevi ründaja Ats Purje ei vaevanud pärast Narva Transi 1:0 alistamist pead selle üle, kuidas võit saadi – peaasi, et saadi. "Pärast lõpuvilet peab kolm punni olema meie oma – selle mõttega tulimegi siia mängule," avaldas Purje Soccernet TV otseülekandes.

6. May 22, 2024 · Endine koondislane Ats Purje viis Kalevi avapoolajal juhtima, Mark Oliver Roosnupp suutis teisel poolajal seisu viigistada, aga 75. minutil taastas Marek Kaljumäe Kalevi eduseisu. Viimane sõna jäi aga liiga liidrile Levadiale, kui 90. minutil realiseeris Joao Pedro 11 meetri karistuslöögi. Tabeliseis: Standings provided by Sofascore. Märksõnad.