Yahoo Web Search

1. en.wikipedia.org › wiki › Ridley_ScottRidley Scott - Wikipedia

2 days ago · Sir Ridley Scott GBE (born 30 November 1937) is an English filmmaker. He is best known for directing films in the science fiction, crime and historical drama genres. His work is known for its atmospheric and highly concentrated visual style.

2. 6 days ago · A csereként beálló Csoboth Kevin volt a meccs hőse, előbb kapufát lőtt, de az utolsó pillanatban a legfontosabb lövése a jobb alsóban kötött ki. Szerdáig kiderül, hogy ez a siker elég lehet-e a folytatásra, a nyolcaddöntőre. A magyar válogatott 2016 után nyert ismét újabb Európa-bajnoki meccset.

3. 5 days ago · A magyar válogatott vasárnap este Csoboth Kevin 100. percben lőtt góljával 1-0-ra legyőzte Skóciát, így megtartotta továbbjutási esélyeit az Európa-bajnokságon. A találkozót követően több játékos is értékelte a találkozót, amely sajnos Varga Barnabás súlyos ütközéséről is emlékezetes marad majd.

4. 5 days ago · A magyar labdarúgó-válogatott középcsatárának, Varga Barnabásnak eltört az arccsontja, ezért valószínűleg órákon belül megműtik, így számára véget ért az Európa-bajnokság – írta meg az MTI.

5. 5 days ago · A magyar válogatott játékosa csúnyán megsérült a skótok elleni meccsen. Varga Barnabás az ütközés következtében agyrázkódást, többszörös arccsonttörést szenvedett, emellett az eszméletét is elvesztette a vasárnapi magyar-skót Eb-bajnoki meccsen.

6. 6 days ago · Buy Disney's the Lion King tickets at the Ohio Theatre in Columbus, OH for Jun 23, 2024 01:00 PM at Ticketmaster.

7. 5 days ago · Súlyos sérülést szenvedett az EB Skócia - Magyarország mérkőzésén Varga Barnabás a magyar csapat játékosa. A skót kapussal ütköztek a levegőben és Barnabás percekig a földön feküdt, majd hordágyon vitték el a kórházban. Kiderült eltörött az arccsontja és műtétre van szükség, de az állapota stabil.