Europa LeagueFT
    Aug 15@Lugano
    D
    2 - 2
  2. 3 days ago · Nikola Antic also made five saves for the Jumbos, which included tipping a 30-yard blast by Babson senior Samuel Kalishman over the crossbar in the 70th minute. SCOUTING THE BEAVERS • No. 20 Babson (4-0-5) remained unbeaten with a 2-0 victory at Brandeis on Saturday afternoon.

3. 5 days ago · Tufts would find themselves defending more as the game wore on, and were caught unable to clear the ball from the back lines in the 81st minute of play. Colin Campbell secured the ball and slid a dribbling shot past junior goalkeeper Nikola Antic. For Antic, it was the only downside to an otherwise stellar outing which saw him make five saves.

4. 5 days ago · Antic, Nikola at goalie for Tufts Antic, Nikola at goalie for Tufts: 05:49 ...

5. 4 days ago · Gol je postigao Mihajlo Ilić posle kornera koji je sjajno izveo Nikola Antić. Pogledajte kako je to izgledalo. Prednost crno-belih je uvećao Đorđe Jovanović koji je pogodio u 24. minutu. Odličnu loptu je dobio od Kovača i centarforski se snašao u kaznenom prostoru za 2:0.

6. 4 days ago · Crno-beli su savladali Mladost rezultatom 3:1. Napravio je Bane Vukašinović nekoliko promena u timu i isplatilo se. Partizan je počeo ofanzivno od prvog minuta, a već u 12. je bilo 0:1. Antić je izveo korner i pronašao Ilića koji je postigao prvi gol od kako se vratio u klub iz Humske. U 26. minutu je Partizan povećao prednost.

7. 4 days ago · Njega je izveo Nikola Antić, a Mihajlo Ilić je pobegao Urošu Ljubomircu i glavom savladao iskusnog golmana Lučanaca. Usledio je veoma dosadan period utakmice u kome nije bilo puno šansi, sve dok Stefan Kovač u 26. minutu nije uposlio Jovanovića koji je ovoga puta bio na visini zadatka i doneo crno-belima prednost od 2:0.

8. 4 days ago · Košarkaši Partizana pobedili su u Subotici ekipu Spartaka rezultatom 89:80 (24:25, 17:19, 18:15, 30:21) u meču drugog kola regionalne ABA lige, a nakon meča se novinarima obratio i trener crno-belih Željko Obradović. Meč između Partizana i Spartaka mogli ste uživo da pratite na Sportalu.