Yahoo Web Search

1. 5 days ago · Tallinna Kalevi ründaja Ats Purje rääkis pärast Kadrioru staadionil FC Floralt saadud 2:3 kaotust, et neil tekkis harjumatult palju võimalusi, aga viigiväravani lõpuks ei jõutud. Kalev kaotas avapoolaja 1:3, Purje lõi teise poolaja alguses 2:3, aga viigiväravani ei jõudnud, kuigi võimalusi oli.

2. 5 days ago · Ats Purje lõi teise poolaja alguses Kalevi eest ühe värava tagasi, aga sellest ei piisanud ja Flora võitis lõpuks 3:2. Paide kaotas samal ajal kodus Levadiale 0:1, kui mängu ainsa värava lõi teise poolaja alguses Richie Musaba. Paide peatreener Ivan Stojkovic sai hooaja neljanda kollase kaardi, millega kaasneb juhendamiskeeld ...

3. 5 days ago · 29. mail kell 19.00 Kadrioru staadionilJK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora 2:3 (1:2)18. Vadim Mihhailov, 52. Ats Purje - 22., 31. Sergei Zenjov, 42. Mark A...

• 5 min
    • 2.2K
  4. 5 days ago · minutil vähendas vahe 2:3 peale Ats Purje. Aga mängu viimaseks väravaks see jäigi. Tõsi, Flora pigem pääses – näiteks kümmekond minutit enne lõppu põrutas Purje veel palli latti.

5. 5 days ago · Vanameister Ats Purje lõi teise poolaja alguses ühe tagasi, kuid rohkemaks Kalev suuteline polnud. Tabeliseis: 1. Levadia 36 punkti, 2. Kalju 28 p, 3. Flora 28 p, 4. Paide 25 p, 5. Kalev 16 p, 6. Tammeka 13 p, 7. Vaprus 13 p, 8. Kuressaare 13 p, 9. Trans 12 p, 10. Nõmme Utd 6 p. Enne mängu:

6. 5 days ago · Tiitlikaitsja FC Flora suurepärane hoog Premium liigas jätkus Kadrioru staadionil, kus alistati Tallinna Kalev 3:2. Kui Flora sai viimase kuue mänguga juba viienda võidu, siis Kalevil sai läbi kolmemänguline kaotuseta seeria.

7. 5 days ago · Kalevi teise värava lõi 52. minutil Ats Purje. 15 mänguga 36 punkti kogunud Levadia on tabelis jätkuvalt esimesel kohal. Nõmme Kaljul ja Floral on 28 punkti, aga Kaljul on teistest kaks kohtumist vähem peetud.